Pierwszy raz na ściance wspinaczkowej?

Jeśli chcesz zacząć sie wspinać na naszej ścianie ta wiadomość jest dla Ciebie.

Wystarczy przyjść na Obozową 60 wraz z kolegą lub koleżanką abyście sie mogli wzajemnie asekurować. Trzeba zabrać ze sobą obuwie sportowe, najlepiej na gumowej podeszwie i wygodny strój sportowy. Na miejscu wypożyczymy ci sprzęt wspinaczkowy. Nasi instruktorzy i operatorzy zadbają o twoje bezpieczeństwo oraz pomogą ci w pierwszych krokach na ścianie. Należy zgłosić się do instruktora dyżurnego, który udzieli Wam wstępnego szkolenia w zakresie asekuracji górnej.

Zapraszamy!!!

 

Istnieje możliwość wykupienia indywidualnych zajęć z instruktorem (na przykład jeśli ktoś nie ma partnera wspinaczkowego). W takim przypadku prosimy o bezpośredni kontakt pod numerem: 601-82-48-43 Marcin Kantecki instruktor PZA

 

Godziny szkoleń podstawowych

Szkolenia podstawowe odbywają sie w dni powszednie od godziny 9:00 do 20  a w weekendy przez cały dzień

 

Szkolenie podstawowe

Koszt szkolenia - 40 zł od osoby

Początkujący mają obowiązek zgłoszenia się do dyżurnego instruktora.
Szkolenie odbywa się w kolejności zgłoszeń, w ramach możliwości instruktora. W trakcie meczów lub w okresie wzmożonego ruchu na ścianie instruktor może nie prowadzić szkoleń.

Szkolenie obejmuje:

·         zasady bezpieczeństwa na ścianie wspinaczkowej,

·         dobór i zakładanie uprzęży,

·         obsługa przyrządu asekuracyjnego przy asekuracji górnej(na wędkę).

Osoby nie umiejące asekurować, które nie zgłoszą się do szkolenia a będą podejmowały asekuracje samodzielnie, oraz osoby nie będące instruktorami a próbujące samodzielnie uczyć asekuracji swoich początkujących kolegów będą proszone o opuszczenia obiektu.